Dil Seçiniz

Pegasus Hostesi Sürpriz Karşısında Şaşırdı

Pegasus Lefkoşa seferinde duygusal anlar yaşandı. www.ucakbileti.com.tr adresi üzerinden siz de düşük fiyatlar ile Pegasus uçak bileti alabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Hostesi Sürpriz Karşısında Şaşırdı

  Müşteri memnuniyetini ön planda tutması ile dikkatleri çeken Pegasus Hava Yolları, hostesinin yolcular arasında bulunan bir çiftin sürprizi ile duygu dolu anlar yaşaması ile gündeme geldi. 2014 yılında Pegasus ile seyahat etmiş olan bir çift, kendilerine yardımcı olan ve ricalarını kırmayan hostesi bir yıl sonra yine Pegasus uçağında yakaladı ve hoş bir sürpriz gerçekleştirdi. 2014 yılının 10 Temmuzunda PC 502 sefer sayılı İstanbul – Lefkoşa uçuşunda seyahat eden çift, kendilerine jest yapan kabin amiri Beyza Özkaya ‘yı unutmadılar. Tam bir yıl sonra yeniden teşekkür ettiler. Pegasus ‘un 2014 yılında misafiri olan Şahin çifti, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareketle Lefkoşa’ya giden uçakta seyahat ediyordu. Abdurrahman Veli Şahin, bu tarihte hamile olan eşi için bir ricada bulunmuştu. Eşi Aysun Şahin’in anons ile doğum gününün kutlanmasını rica etmişti ve söz konusu seferde görev yapan kabin amiri Beyza Özkaya, bu ricayı kırmayarak Aysun Hanımın doğum gününü kutlamıştı. Özel bir anonsla doğum günü kutlanan Aysun Şahin şok olurken, eşi Abdurrahman Veli Şahin de hamile eşini mutlu etmenin gururunu yaşıyordu. Bu mutluluğa vesile olan kabin amiri, çifti bir yıl sonra karşısında görünce şaşırdı.

  Bu kez 2015 16 Temmuz tarihinde PC 212 sefer sayısı ile gerçekleştirilen ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ercan Havalimanı’na varış yapılacak olan seferde, aynı çift bebekleri Mert Burak ile kabin amiri Beyza Özkaya’ya sürpriz yaptılar. Çiçek vererek, bir sene önceki jesti için kabin amirine teşekkür ettiler. Duygu dolu anlar yaşanmasına sebep olan olayda, kabin amiri Beyza Özkaya da gözyaşlarına hâkim olamadı. Yaptığı açıklamada, Pegasus ailesi olarak tüm misafirlerine aynı özen ile hizmet ettiklerini ve onları rahat ettirmeye gayret ettirdiklerini belirtti. Müşteri değil de misafir olarak görülen yolcular, Pegasus kabin ekibi için eve gelen misafirden farksız. Bu sebeple Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin konforlu ve mutlu bir yolculuk geçirmesi için gayretçe hizmet ediyor. Ayrıca Beyza Özkaya, misafirlerinin küçücük bir jesti bile unutmayarak hatırlayıp böyle teşekkür etmeleri, Pegasus Hava Yolları ‘nın misafirlerinin mutluluk düzeyini gösterdiğini vurguladı. Duygulanan kabin amiri, Pegasus Hava Yolları ailesi adına çok mutlu olduğunu belirterek, bu memnuniyeti misafirleri ile birlikte paylaştığını dile getirdi.

  Şirket, uzun yıllardır ülkemizde farklı bir havacılık anlayışı ile hizmet vermekte. Elde ettiği müşteri memnuniyeti oranı da bununla açıklanabilir. Ülkemizde düşük maliyetli havacılık anlayışını uygulayan ve böylece, büyük de bir başarı elde eden bir şirket olarak biliniyor. Hava yolu ulaşımını, herkes için ulaşılabilir hale getirmesi, şirketin en önemli özelliklerinden biridir. Bugün sahip olduğu büyüklük ise gördüğü ilginin bir getirisi olarak şekillenmiştir. Ülkemizin dört bir yanında Pegasus ile ulaşılabilirken, yurt dışı çok sayıda noktaya da ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri, şirketin ulaşım ağının en yoğun hatlarını oluşturuyor. Konforlu ve uygun fiyatlı ulaşım için, özellikle de Avrupa yönlü seyahatlerde siz de Pegasus Hava Yolları ‘nı tercih edebilirsiniz.

  Uçak bileti alımında dikkat edeceğiniz bazı noktalar, size bu seyahatinizi daha düşük maliyetlere getirebilir. Örneğin, uçak biletinin erken alınması her zaman bir tasarruf sebebidir. Uçuş tarihinizden en azından 3 – 4 hafta öncesinde uçak bileti rezervasyonunuzu yaptırırsanız, oldukça uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan uçak bileti satın aldığınız nokta da fiyatta önemli bir etkendir. Seyahat acenteleri, önceden tek ve en cazip uçak bileti satış noktalarıyken, internetin herkes için ulaşılabilir hale gelmesi ile birlikte daha cazip seçenekler ortaya çıktı. www.ucakbileti.com.tr gibi uçak bileti satışı yapan adresler, masraflarının düşüklüğü sebebi ile size daha uygun fiyatları sunabiliyor. Dolayısıyla siz de daha düşük bir masraf ile seyahat edebiliyorsunuz. Üstelik bu adres üzerinden yapacağınız alışverişler, üst düzey güvenlik önlemleri ile güvence altına alınmaktadır. Sunulan kullanım kolaylıkları ile kısa sürede uçak biletinizi alabilecek olmanız ise bir başka avantajınızdır. Saniyelerinizi alacak olan uçak bileti alımı, önemli bir seyahat hazırlığını kısa sürede halletmenizi sağlayacak. Size ise son derece keyifli bir seyahate çıkmaktan başka bir şey kalmıyor.

  Yorum Gönder