Dil Seçiniz

Pegasus Havayolları’na Ait Uçak Ani İniş Yaptı

Pegasus Havayolları ile uçamanın farkını hissetmek için tatilinize Pegasus ile çıkın. Uygun fiyatlı Pegasus uçak bileti www.ucakbileti.com.tr 'den alınabilir.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Pegasus Havayolları’na Ait Uçak Ani İniş Yaptı

  1990 yılından beri ülkemizin en önemli havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus Havayolları, geniş uçuş ağı ile hem çok sayıda yolcu taşıyor hem de çok sayıda bölgeye ulaşıyor. Firmanın Türkiye’de uygulamaya başladığı ve bu konuda öncü olduğu “low cost modeli”, firmanın yeni açılan iç ve dış hatları ile başarısını kanıtlamaktadır. Düşük fiyat sunar ki daha fazla insana ulaşmak ve ülkemizde havayolu ulaşımını yaygınlaştırmak için uyguladığı hizmet politikaları çok doğrudur. Bunun kanıtı olarak, maliyeti düşürme çalışmaları yürütmekte ve bu çabanın da bir karşılığı olarak bugün hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında en fazla tercih edilen firmadır.

  Öncü havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus uçaklarından biri geçtiğimiz günlerde zorunlu iniş yaparak, korkuya sebep oldu. Pegasus Havayolları ‘na ait, Bodrum – Londra seferini yapan, PC5121 sefer sayılı uçak kabin basıncının düşmesi sebebiyle ani uçuş gerçekleştirdi. Edinilen bilgilere göre 07.00 ‘de Milas – Bodrum Havalimanından hareket eden Pegasus Havayolları ’na ait uçak Londra yönlü bir uçuş gerçekleştiriyordu. Ancak ani bir şekilde kabin basıncının düşmeye başlaması sebebi ile Yunanistan üzerine gelindiği sırada geri dönme kararı alındı ve ani bir şekilde İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yapıldı. Yaşanan bu olumsuzluk karşısında üzüntüsünü dile getiren Pegasus Havayolları yetkilileri, söz konusu sefer sırasında uçakta bulunan 49 yolcuyu, firmaya ait olan başka bir uçak ile zaman kaybetmeden Londra’ya ulaştırdı. Yaşanan olumsuzluğun mümkün olduğunda hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması sevindirirken, yaşanan tehlike de korkuya sebep oldu.

  Yaşanan sorun karşısında ilk gelen bilgiler, Bodrum – Londra seferini yapan Pegasus Havayolları ’na ait uçağın teknik bir arıza sebebi ile acil iniş yapacağı yönündeydi. Ancak sonradan gelen detaylar ile teknik sorunun kabin basıncındaki düşüş olduğu öğrenildi. Söz konusu arıza veren uçağın Boeing 737 – 800 tipi uçak olduğu ve sorunun giderilmesi için uçağın teknik incelemeye alındığı bildirildi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yapan uçak, hiç kimseye zarar gelmeden iniş yapmayı başardı ve uçakta bulunan 49 yolcunun Pegasus Havayolları ’na ait olan başka bir uçak ile Londra’ya ulaşımı sağlandı. Pegasus Havayolları, kısa sürede edindiği tecrübesini kanıtladığı bu olayda, kimsenin zarar görmemesini sağladığı gibi, ulaşım aksaklığını da kısa sürede çözerek yolcularını memnun etmeyi başardı.

  Pegasus Havayolları, 1990’dan bu yana hizmet ulaşım hizmeti vererek geniş bir ağa ulaşmayı hedeflemektedir. Her yıl yeni hat hedefleri ile hem yurt içi hem de yurt içi pek çok noktayı ağına dâhil etmektedir. İç hatlar ile başlayan Pegasus Havayolları uçuş serüveni, bugün dünyanın farklı noktaları ile birlikte sürmektedir. Her yıl daha da genişleyen Pegasus ailesi, yolcuların memnuniyeti ile şekillenmektedir. Düşük maliyetli uçuş modeli ile herkesin havayolu ulaşımını kullanmasını ve ülkemizde uçak ile seyahat etmenin bir lüks olmaktan çıkmasını hedefleyen firma, emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir. Bununla birlikte Pegasus uçak bileti alarak seyahat etmenin keyfi ayrıdır. Pegasus Havayolları sayesinde hesaplı ve hızlı bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

  Pegasus uçak bileti almak için, internet sitelerini tercih edebilir ve bu sayede sabit fiyatlara bağımlı olmazsınız. Özellikle www.ucakbileti.com.tr adresini tercih ederek uygun fiyatlar ile Pegasus uçak bileti alabilirsiniz. İnternet üzerinden uçak bileti alma konusunda kimileri tereddüt yaşayabilmektedir. Oysaki bu rahatlığın farkına vardığınızda diğer seyahat hazırlıklarına daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Çünkü güvenlik sistemi olan siteler üzerinden yapacağınız uçak bileti satın alma işlemi, hem kısa sürede gerçekleştirilebilir, hem de güvenilirdir. 3D Secure güvenlik sistemi rahatlığı ile uçak bileti satın almak ve en uygun fiyatları yakalamak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilir ve kolayca Pegasus uçak bileti alabilirsiniz. Üstelik check in işlemlerinin de internet üzerinden yapılabiliyor olması, büyük bir avantaj anlamına geliyor. Böylece, seyahat öncesi bu tip işlemler ile kıymetli zamanınızı harcamak zorunda kalmazsınız. Pegasus Havayolları güvencesi, yaşanan sıkıntılar karşısında, mağdur olmamanız için yapılabileceklerin en iyisinin yapıldığı anlamına gelmektedir. Bodrum – Londra seferinde yaşanan sıkıntıda olduğu gibi, hızlıca müdahale edilip, yolcuların güvenliği sağlanmış ve en kısa sürede Londra ulaşımı gerçekleştirilmiştir. Yaşanan sıkıntılar karşısında en doğru seçimi yapan firma yetkilileri, sizin güveniniz ve memnuniyetiniz için çalışmaktadır.  

  Yorum Gönder