Dil Seçiniz

OnurAir A330 Uçaklarını Teslim Aldı

OnurAir'ın yeni uçakları Suudi Arabistan için hazılarnıyor. www.ucakbileti.com.tr üzerinden uygun fiyatlar ile OnurAir uçak bileti alarak seyahat edebilirsiniz. 

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    OnurAir, ilklere imza atma hedefleri ile bugün Türkiye’de havacılık sektöründe çok özel bir konuma sahiptir. Konforlu ve özel hava yolu ulaşımı hizmeti ile dikkatleri çeken şirket, yeni girişimleri ile de gündemden ayrılmıyor. 1992 yılından bu yana, günden güne kendisini geliştiren şirket, bugün önemli faaliyetlere imza atma kapasitesine sahip. Bu doğrultuda ülkenin gelişen havacılık sektörünü de göz önünde bulundurarak, çeşitli hamleler ile şirketin gelişimi sağlanmaktadır. Son zamanlarda şirketin yeni uçak siparişleri gündeme gelmişti. Onur Hava Yolları, 6 adet Airbus 330 tip uçak siparişi vererek, büyüm hedeflerine dikkat çekmişti. Uçakların teslim edileceği bilgisi günler öncesinden ulaşmışken, bugün ise bu 6 adet uçak siparişinden 2’sinin teslim edildiği haberi geldi. Geniş gövdeli uçaklarından artış hedefleyen Onur Hava Yolları, teslim aldığı 2 Airbus 330 tipi uçağını kiralama yolunu seçti. Böylece yapılan anlaşma ile bu iki uçağın Suudi Arabistan Hava Yolları’na kiralanmasına karar verildi. TC – OCJ ve TC – OCİ kuyruk tescilleri ile anılan uçakların Suudi Arabistan’a kiralanması sebebi ile teslim edilen iki uçağın da hemen boyama işlemlerine başlandı. Ekibi ile birlikte kiralanan uçak, kiralayan şirketin renklerine boyanmaya başlandı ve bu aşamanın ardından ise uçakların teslimatı gerçekleştirilecek.

    Farklı hedefleri ve farklı hamleleri ile adından konuşturan şirketin, aynı zamanda bugüne kadar ulaşmadığı bölgelere uçma hedefi de bulunuyor. Bu doğrultu da çalışmalarını sürdürürken, ekibi ile birlikte kiraladığı uçakları dikkat çekiyor. Söz konusu olan 2 Airbus 330 tipi uçağa ek olarak, önceden siparişi verilmiş olan 4 adet uçağın ise henüz nerede ne şekilde kullanılacağı bilinmiyor. Ancak bilindiği kadarıyla Onur Hava Yolları, yeni bölgelere uçmayı planlıyor ve gelen bilgilere göre bu bölgeler Çin, Güney Afrika, Güney Amerika ve Güney Kore olacak. Bu sebeple yakın zamanda teslim edilmesi beklenen diğer uçak siparişlerinin bu bölgelerde açılacak yeni hatlarda değerlendirilmesi bekleniyor. Ayrıca OnurAir konforu ve kalitesini tanıyanlar, bu seferlerin çok doğru bir karar olacağını düşünüyorlar. Heyecanla beklenen yeni rotalar, ülkemizdeki havacılık faaliyetleri için de önemli alternatifleri oluşturacak.

    OnurAir, Türkiye’nin en köklü özel hava yolu şirketlerinden biri olarak bugün kalite ve konforunu kanıtlıyor. 22 uçaklık filosunu, yeni uçak siparişleri ile genişletirken, bugün 5000’den fazla yolcu kapasitesine sahiptir ve kaliteli bir uçuş hizmeti sunmaktadır. Şirket 2003 yılı itibariyle yurt içinde tarifeli seferlere başlamış ve bu hizmeti ile çok tutulmuştur. Desteklenen faaliyetleri gelişerek daha fazla rota ve daha fazla sefer şekline gelmiştir. Sonuç olarak ise Onur Hava Yolları bugün 20 farklı ülkede 80 farklı noktaya uçuş gerçekleştiriyor. İç hatlara bakacak olursak ise 15 farklı kente uçak OnurAir, kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Bir dönem yaşanan şirketin satılması olayının beklendiği gibi gerçekleşmemesi, şirketin tekrar eski sahipleri ile buluşmasına sebep olmuştur. Bunun ardından duraksayan Onur Hava Yolları gelişimi, kaldığı yerden devam etmiş ve bugün aktif şekilde bu sektörde varlığı sürdürülmektedir. Ülkemizin önemli hava yolu ulaşımı seçeneklerinden olan şirketi tercih etmek ve pek çok noktaya ulaşan OnurAir uçakları ile kusursuz bir yolculuk geçirmek için seyahatinizden erken bir tarihte uçak bileti satın alabilirsiniz. Erken satın alınan biletlerin daha cazip fiyatlara mal olması, size önemli bir tasarruf sağlarken, belki de son derece düşük fiyatlar ile bir üst sınıfta yolculuk etmenizi sağlayabilir. Özellikle seyahat severler için önemli olan bu detaya ek olarak, daha düşük fiyatlar ile Onur Hava Yolları uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr adresini tercih edebilirsiniz. Sitenin güvenilir olması ve mümkün olan en düşük fiyatları sunması, sizin için önemli bir avantaj teşkil edebilirken, diğer taraftan zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Sadece internet bağlantısı ve akıllı telefon ya da bilgisayar ile uçak biletinizi satın alabilirsiniz ve seyahatinizin en önemli hazırlıklarından birini hızlıca aradan çıkarabilirsiniz. Diğer hazırlıklarınız için daha fazla zamana kavuştuğunuz gibi, daha keyifli bir seyahat için gerekli hazırlıklara yoğunlaşabilirsiniz. Basit fakat önemli bu detaylara dikkat ederek, siz de sorunsuz ve cazip yolculuklara çıkabilirsiniz. 

    Yorum Gönder