Dil Seçiniz

İTÜ İlk Havacılık Mezunlarını Veriyor

THY, İTÜ ve Boeing ilk mezunlarını veriyor. www.ucakbileti.com.tr üzerinden cazip fiyatlar ile THY uçak bileti satın alarak uçmaya ne dersiniz?

Bazı İllerimizde Hava Durumu

    İTÜ İlk Havacılık Mezunlarını Veriyor

    Türk Hava Yolları, uzun yıllardır bu alanda faaliyet vermesi sebebi ile son derece büyük bir tecrübeye sahip. Ülkemizde bu alandaki en iyi ve en tecrübeli isim olması sebebi ile havacılık alanında çeşitli faaliyetler yürütüyor ve zaman zaman da bunlarla gündeme geliyor. Özellikle sponsorluk çalışmaları ile dikkatleri çeken şirket, Japonya’da basketbol ve futbol alanındaki sponsorlukları ile uzun süre konuşulmuştu. Ayrıca Avrupa’da da bu tip etkinlikleri söz konusu olmuştu. Son olarak ise Amerika’daki girişimleri 2016 yılı için şirketin yaptığı hazırlıklara dikkatleri çekmekte. THY 2016 yılı reklam faaliyetleri için dünyanın en çok izlenen etkinliği olan Super Bowl için görüşüyor. Organizasyonun finalinde görüntülenmesi planlanan reklam filmi için 4,5 milyon gibi rakamlar konuşulurken, ayrıca çeşitli spor sponsorlukları da gündemde. Buna ek olarak Türk Hava Yolları, Boeing ve İstanbul Teknik Üniversitesi ile yaptığı iş birliği sayesinde önemli olaylara imza atıyor. Bu üç ismin girişimi ile birlikte İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı başlatılmıştı. Bir süredir başarılı bir eğitim dönemi ile verilen dersler sonucunda, ilk mezunların verilmesi de gurur ve mutluluk sebebi oldu.

    Avrupa’nın en iyisi ve dünyanın en iyilerinden biri olan Türk Hava Yolları, en büyük uçak üreticilerinden olan Amerikalı Boeing ve ülkemizin başarılı üniversitelerinden olan İstanbul Teknik Üniversitesi, böyle başarılı bir proje ile bir araya gelmişti. Anlaşmaya varılması ile birlikte başlatılan Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı, bugün ilk mezunlarını verirken, her üç isim de gurur ve mutluluklarını dile getirdi. Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nın ilk mezunları için tören hazırlıklarının da sürdüğü bilgisi geldi. Alınan habere göre önümüzdeki hafta Salı günü THY ‘nin desteklediği program ilk mezunlarının mezuniyet törenini gerçekleştirecek. Mezuniyet törenine şirketi temsilen katılacak isim ise THY Genel Müdürü Temel Kotil olacak. Doç. Dr. Temel Kotil, bölümün ilk mezunlarına önemli tavsiyelerde de bulunacaktır. Hem mezunların hem de destek veren şirketlerin bu gururlu günü, herkes tarafından heyecanla beklenmektedir. Türk Hava Yolları ‘nın böyle güzel bir olaya vesile olması da şirket açısından oldukça önemlidir. Hassasiyetleri ile dikkat çeken şirketi, Genel Müdür Temel Kotil, samimi ve insan sevgisi ile donatılmış bir yapı olarak niteliyor. Bu da şirket başarılarının temel gerekçesi olarak düşünülebilir.

    Dünyanın en özel hava yolu ulaşımı imkânını tesis eden THY, nitelikli bir hizmet sunuyor. Hem uçucu ekibi, hem yer personeli, hem pilotları hem de yöneticileri ile kusursuz bir hizmet verme çabası, zaten yolcular tarafından da fark ediliyor. Türk Hava Yolları,  1930’lu yıllardan bu yana bu sektörde varlığını koruması sebebi ile özel bir niteliğe sahiptir ve her bir uçuşunda tecrübesini yansıttığı bir hizmet sunmaktadır. Siz de her hangi bir Türk Hava Yolları uçuşunda yer aldığınızda bu farkı rahatlıkla hissedersiniz. Pek çok şirkete göre son derece nitelikli bir hizmet anlayışına sahip olması, zaman zaman şirketin dünya genelinde ödüller almasına da sebep olmaktadır. Dolayısıyla THY kalitesinin tescillenmiş olduğunu söyleyebiliriz. Eğer siz de seyahat planlıyorsanız ve uçak biletinizi henüz almadıysanız THY uçak bileti satın alabilirsiniz. Hele de seyahatiniz için henüz zamanınız varsa, son derece uygun fiyatları yakalamanız da mümkündür. Uçak bileti alımı için ayrıca tercih edebileceğiniz www.ucakbileti.com.tr adresi, seyahat programınızda da yardımcı oluyor. Yani programınızı yaparken, sitede bulabileceğiniz seyahat önerilerinden faydalanabilirsiniz. Böylece gideceğiniz noktada, sürprizle karşılaşmadığınız gibi, zaman kaybı yaşamadan görülmesi gereken yerleri görüp, tadılması gereken lezzetleri tadabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan tüm alışverişler, biraz endişeye sebep olur. Güvenlik önlemlerinden emin olmadığınız adreslerden alışveriş yapmamanız önerilir bu sebeple. 3D Secure bugün mevcut olan en üst düzey güvenlik sistemidir ve sitenin bu sistem ile korunuyor olması sizin için büyük bir avantajdır. Hiç endişe etmeden kredi kartı bilgilerinizi girerek, mümkün olan en uygun fiyatlar ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Seyahat etmeyi eğlenceli hale getiren bu fırsat, size daha fazla seyahat edebileceğiniz bütçe de kazandıracaktır ya da bu farkı bir üst sınıfta yolculuk ederek de değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz. 

    Yorum Gönder