Dil Seçiniz

Hava Yolu Şirketlerinde Ramazan Hazırlıkları Başladı

Ramazanda sevdiklerinize uygun fiyatlı uçuşlar ile kavuşabilirsiniz. OnurAir uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr adresini ziyaret ederek işe başlayabilirsiniz.

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Hava Yolu Şirketlerinde Ramazan Hazırlıkları Başladı

  OnurAir başta olmak üzere, pek çok havayolu şirketinin Ramazan için indirim hazırlıkları başladı. OnurAir, Türk Hava Yolları ve Atlas Global gibi Türkiye’de havayolu ulaşımının öncüsü olan firmalar, normal şartlarda Ramazan ayında yolcu sayısında yüzde 30 – 40’lara varan düşüşün önüne geçmek için çeşitli kampanyaları gündeme getirdiler. Ramazan ayı yaklaşırken, OnurAir kampanyalarını duyurmaya başladı bile. Seyahat planı yapanlar, bu avantajı kaçırmamalı ve OnurAir Ramazan kampanyalarından faydalanmalıdır. Hava Yolu şirketlerinin kampanya çalışmaları ile ilgili olarak alınan duyumlara göre, sınırlı sayıda koltuğu kapsayacak olan kampanyalara ek olarak, havalimanlarında bulunan özel dinlenme salonları ile ilgili düzenlemeler ya da iftar menüsü gibi çeşitli sürprizler ile de yolcularını şaşırtmayı planlıyorlar. Bunun dışında OnurAir ve benzeri kampanya hazırlığında olan firmalar, çeşitli etkinlikler ile birlikte Ramazan ayında seyahat etmeyi eğlenceli hale getirmeyi planlıyorlar.

  OnurAir, tam iki kampanya ile adını duyuruyor 2015’in Ramazan ayında. OnurAir, Ramazan ayı için “Ramazan Ayında Herkes Sevdikleri İle Buluşuyor.” sloganını kullanıyor. Bu slogan ile birlikte uygulamaya girecek olan kampanyaya göre hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde oldukça düşük fiyat başlangıçları tesis ediyor. OnurAir Ramazan ayında, yurt içi 54TL ‘den başlayan fiyatları sunarken, yurt dışı uçuşlarında ise 49 Euro’dan başlayan fiyatları tesis ediyor. Kampanya kapsamında OnurAir uçak biletlerinizi 15 Hazirana kadar almanız gerekiyor ve 17 Haziran ile 12 Temmuz arasında seyahat gerçekleştirmeniz mümkün. Dolayısıyla OnurAir ile seyahat son derece cazip zamanlarda gerçekleştirilebiliyor.

  Diğer taraftan Türk Hava Yolları ve AtlasJet yeni adı ile AtlasGlobal ’in de Ramazan ayı için çeşitli kampanyaları bulunuyor. Türk Hava Yolları, her şey dâhil kampanyası ile Ramazan ayı için harika bir kampanya sunuyor. “Her Şey Dâhil 99TL” sloganı ile duyurulan kampanyaya göre ayrıca yolculuk öncesi dinlenme noktalarında özel iftar ve sahur menüleri de sunulacak. 9 Temmuza kadar alınabilecek olan biletler ile birlikte 18 Haziran ile 13 Temmuz tarihleri arasında seyahat edilebilecek. AtlasGlobal ’in Ramazan kampanyasına göre ise yurtdışı uçuşlarında 59 Euro’dan başlayan fiyatlar sunulacak. Bu kampanyaya dâhil olmak için 17 Haziran ve 12 Temmuz tarihleri arasında uçabilirsiniz.

   OnurAir gibi diğer firmaların da önem verdiği ve kampanyaları ile desteklediği Ramazan ayında, Havalimanları da çeşitli etkinlik planları düzenliyor olacak. Özellikle İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Antalya Havalimanı gibi merkezi noktalarda, hem ud, ney gibi müzik aletleri ile müzik şöleni yaşanacak. Hem de Karagöz Hacivat, Aşuk ile Maşuk gibi geleneksel gölge oyunlarının sergilendiği, çocukların da düşünüldüğü gösteriler ile yolcuları eğlendirecek etkinlikler gerçekleştirilecek. Ayrıca 14 havalimanında hizmet veren BTA Food&Services Group, Ramazan ayı döneminde Umre seyahatini gerçekleştirenler için yüzde 40 oranında indirim tesis edecek. Yani sonuç olarak görülüyor ki 2015 Ramazan ayı seyahat etmeye teşvikin yoğun olduğu, renkli ve eğlenceli bir şekilde geçirilecek.

  OnurAir, Türk Hava Yolları, Atlas Global ya da diğer havayolu firmaları ile seyahat etmeye karar verdiyseniz, kesinlikle kampanyaların bilincinde olmadı, detaylı bilgi edinmeli ve uygun fiyatlara ulaşmalısınız. Bunun için www.ucakbileti.com.tr gibi güvenilir adresleri tercih ederek, daha da cazip uçak biletleri satın alabilirsiniz. Ramazan ayında OnurAir uçak bileti alırken, zamanınızı doğru kullanmak adına internet üzerinden alım yapmayı tercih edebilirsiniz. İnternet teknolojisinin sağladığı avantajlarından biri olan bu imkân ile oturduğunuz yerden OnurAir uçak bileti alabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Üstelik ekstra indirimler kazanma şansınızın olması da, internet üzerinden alışverişi son derece cazip yapan yanlarından biridir. İnternet üzerinden uçak bileti alırken genellikle kredi kartı bilgilerini girme aşamasında tereddüt yaşanmaktadır. Ancak en üst teknoloji ürünü olan 3D Secure güvenlik sistemini kullanan www.ucakbileti.com.tr adresi, gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz bir seçenektir. Diğer taraftan uçak biletinizi güvenle satın alıp, check in işlemlerini de online olarak gerçekleştirerek, yükünüzü büyük oranda hafifletmiş olacaksınız. Size kalan zamanı ise seyahatiniz içi gerekli olan diğer hazırlıklar ile ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. Keyifli bir Ramazan ayı için seyahat etmeyi tercih edebilir, sevdikleriniz ile zaman geçirebilirsiniz.

  Yorum Gönder