Dil Seçiniz

Hakkâri Seferleri İptal Edildi

Türk Hava Yolları'nın bugünkü Hakkari seferi iptal edildi! Türk Hava Yolları uçak bileti satın almak için www.ucakbileti.com.tr 'yi tercih etmeye ne dersiniz?

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  Hakkâri Seferleri İptal Edildi

  Türk Hava Yollarıhavacılık anlamında ülkemize önemli katkılarda bulunuyor. Bunu çeşitli yollarla gerçekleştirirken, ülkemizde faaliyet gösteren pek çok özel hava yolu şirketine de çeşitli şekillerde destek sağlıyor. SunExpress Hava Yolları ‘nın kurucu şirketlerinden biriyken, aynı zamanda alt şirketi olarak kurduğu AnadoluJet Hava Yolları da THY güvencesi ile hizmet vermektedir. Diğer taraftan, Türkiye’nin ilk hava yolu şirketi ve ilk havacılık faaliyeti olması sebebi ile bugün de havacılık alanındaki tüm yeniliklerde ve girişimlerde yer almaktadır. Türkiye’de hemen hemen her şehirde havalimanı olması amacıyla yürütülen stratejileri destekleyen şirket, devlet ile birlikte hareket ediyor ve açılan her yeni havalimanına düzenlediği seferler ile ulaşıma katkı sağlıyor. Uzun bir süre inşa edildikçe yıkılan ve bir türlü faaliyete sokulamayan Hakkâri Selahattin Eyyubi Havalimanı, son yıllarda hızla tamamlanarak faaliyete sokuldu ve THY de bu durumu destekleyerek Hakkâri – İstanbul seferlerini başlattı.

  Buna karşın son zamanlarda bölgede yaşanan tatsızlıklar pek çok alanda olduğu gibi havacılık alanında da aksaklıklara sebep oluyor. Hakkâri ve çevresinde hemen hemen her gün acı bir haberin duyulması ve güvenlik tehditlerinin söz konusu olması kente düzenlenen hava yolu seferlerinde de aksaklık yarattı. Türk Hava Yolları bugün İstanbul üzerinden hareketle Hakkâri Selahattin Eyyubi Havalimanı’na gerçekleştireceği seferini iptal etmek zorunda kaldı. Türk Hava Yolları ile birlikte, firmanın alt şirketi olan Anadolu Jet Hava Yolları ‘nın da Hakkâri seferleri iptal edilmiş durumda. Hakkâri Selahattin Eyyubi Havalimanı’nın notamlanması, yani hem uçuş sırasında hem de yerde yaşanabilecek güvenlik sıkıntıları ile ilgili hava ekiplerine duyuruda bulunulması sebebi ile her iki şirketin de bugünkü seferleri iptal edilmiştir. Yarın ise Türk Hava Yolları ‘nın İstanbul – Hakkâri ya da Hakkâri – İstanbul seferinin olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Bununla birlikte, havalimanının gelecekteki hava trafiğinin devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Güvenlik tehditlerine göre ve bölgenin içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin durumuna göre bu konu netleşecek ve kamuoyuna duyurulacaktır. Henüz sadece bugün iptal edilen seferlerin bilgisi mevcuttur.

  Türk Hava Yolları 2015 yılı sonuna kadar 293 uçaklık bir filo sahibi olmayı hedefliyor ve bu hedefi ile de daha geniş bir coğrafyada daha fazla yolcuya hava yolu ulaşım hizmeti vermeyi amaçlıyor. Avrupa ve dünya genelinde en iyi hava yolu şirketlerinden biri olması, şirketi zaten özel kılarken, önümüzdeki dönemde THY daha da yukarılara çıkmayı planlıyor. Bu doğrultuda pek çok reklam projesi devreye sokulmaya hazırlanıyor. Henüz görüşmeleri süren dünyaca ünlü reklam projeleri, şimdiden çok ses getirdi. Hem dünyanın en çok izlenen spor etkinliği Super Bowl sponsorluğu hem de Superman ve Batman gibi film serilerine sponsor olunması ve bu filmlerin yıldızlarının THY reklam filminde yer alacak olması projelerin de büyülüğünü gösteriyor. Büyük bütçeler ile adım atılan bu projeler, şirketin daha fazla prestij kazanmasını sağlayacak önemli girişimler olarak değerlendiriliyor ve THY ‘nin yeni yıldaki pozisyonu merakla bekleniyor. Türk Hava Yolları, takdire şayan kalitesi ve konforu ile ulaşım hizmeti vermeyi sürdürürken, neden siz de bu imkândan faydalanıyorsunuz? Gideceğiniz noktaya uçan Türk Hava Yolları uçağına uçak bileti alarak, seyahatinize keyif ve konforla yol alabilirsiniz.

  Türk Hava Yolları uçak biletinizi satın almak için uçak bileti satışı yapan yetkili bayiler, seyahat acenteleri, internet siteleri ve mobil uygulamaları tercih edebilirsiniz. Şüphesiz ki, masrafları az bir hizmet sundukları için internet siteleri en cazip seçeneklerden biridir. www.ucakbileti.com.tr gibi adresler üzerinden, son derece ucuza uçak bileti satın alabilirsiniz. Ucuzluğunun yanında kullanım kolaylığı, son teknoloji güvenlik önlemleri ve pratikliği ile seyahatlerin vazgeçilmezidir. İnternet üzerinden özellikle kredi kartı bilgisi paylaşırken yaşanan endişeler, artık tarihe karışıyor. 3D Secure güvenlik sistemi, bu tip özel bilgilerinizi koruyarak, başkalarının ulaşımını engelliyor. Siz de bilgisayar ya da akıllı cep telefonu ile hızlıca biletinizi alıp, zamanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz ve tatil hazırlıklarınıza odaklanabilirsiniz. Sorunsuz ve konforlu bir yolculuğa çıkmak için uçak biletinizi alıp, küçük bir bavulla yola koyulabilirsiniz. 

  Yorum Gönder