Dil Seçiniz

AtlasJet Yurt Dışı Ataklarını Sürdürüyor

AtlasGlobal Ukrayna'da da ataklarını sürdürüyor. AtlasJet uçak bileti almak için www.ucakbileti.com.tr 'yi ziyaret etmeyi unutmayın!

Bazı İllerimizde Hava Durumu

  AtlasJet Yurt Dışı Ataklarını Sürdürüyor

  AtlasJet ismi ile ülkemizde hava yolu hizmeti sunan şirket, bunun olumsuzluklarından kurtulmak için köklü bir değişiklik ile hizmetlerini sürdürme kararı almıştı. Bu sebeple şirketin ismi AtlasJet ‘ten AtlasGlobal ‘e çevrildi. Şirketin bu değişimi, daha pek çok yeniliği de peşinden sürükleyerek, yerli ve yabancı yatırımcıların da dikkatini çekti. Art arda gelen yeni rota haberleri ile havacılık haberleri arasında adından bahsedilen AtlasGlobal Hava Yolları, kalite artırma çalışmalarında başarılı gibi görünüyor. Şirketin yurt dışı girişimlerinden biri olan AtlasJet Ukrayna’da da aynı hareketliliğin görülmesi ise başka bir olumlu gelişme. AtlasGlobal adı altında gerçekleşen son hareketlilik ise AtlasJet Ukrayna’da oldu. AtlasGlobal Hava Yolları ‘nın yurt dışı yatırımlarından biri olan AtlasJet Ukrayna, yeni bir hattı ile adından söz ettiriyor. İstanbul’un daha pek çok şehre doğrudan bağlanması hedefi doğrultusunda açılan hat da, Rusya’nın Voronej kentini İstanbul’a bağlayacak.

  AtlasGlobal‘in söz konusu olan bu son hattının 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle başlaması planlanıyor. İstanbul ve Voronej arasında gerçekleşecek olan seferler, İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli olarak geçekleştirilecek ve sefer sıklığının da haftada 4 kez şeklinde olması planlanıyor. Henüz hangi günler ulaşımın mümkün olacağına dair bir gelişme olmazken seferleri gerçekleştirecek olan uçak modeli belli oldu. İstanbul Atatürk Havalimanı ile Rusya’nın Voronej kenti arasındaki ulaşımı Airbus A320 tipi AtlasJet Ukrayna uçakları sağlayacak. Hızla büyüyen şirket AtlasGlobal ‘in yurt dışı yatırımı aracılığıyla gerçekleşecek olan seferlerin detayları da edinilen bilgiler arasında mevcut. Buna göre İstanbul üzerinden Voronej’e gidecek olan uçaklar yerel saat ile 06.35’te hareket ederken, Voronej ‘den İstanbul’a gelecek olan uçaklar ise yine yerel saatle 12.55 ‘te hareket edecek. Böylece hem pek çok aktarma için uygun bir saat tesis edilmiş olacak, hem de varış saatlerinin yolcuların lehine olması mümkün olacak.

  AtlasGlobal Hava Yolları, ülkemizdeki faaliyetlerinde belli bir seviyeye gelmiş bulunurken, yurt dışı faaliyetlerinde genişlemeyi hedeflemeye başladı. Bu yıl içerisinde gerçekleştirdiği hamleler, şirketin küresel boyuttaki hedeflerini ortaya koyuyor. Buna bağlı olarak ülkemizin yurt dışı noktalarına bağlayan yeni pek çok hattı devreye sokarken, şirketin yurt dışı yatırımı olan hava yolu şirketinde de aynı etkinlikler söz konusu oluyor. Bu bağlamda 1 Eylül itibariyle aktif olacak olan yeni bir hattın açılışı gerçekleşmiş bulunuyor. Böylece İstanbul’un bir kente daha ulaşımı kolaylaşmış ve aynı zamanda ulaşım seçenekleri de artmıştır. Haftada 4 kez karşılıklı olarak gerçekleştirilecek olması ise seferleri daha da cazip hale getiriyor. Böyle bir fırsatı sunması, AtlasGlobal Hava Yolları şirketini hem ülkemizde hem de yurt dışında bir üst seviyeye taşıyan önemli bir gelişmedir. Bu tip gelişmelerin devam edeceği temennisi de mevcuttur. Hem AtlasGlobal Hava Yolları şirket yetkilileri bu çalışmalar ile meşguldür hem de yolcuların bu yönde beklentileri her daim mevcuttur. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde, şirketin yeni yeni hatlarını duyacağımız da muhtemeldir.

  AtlasGlobal ‘in bugün kazanmaya başladığı küresel bir marka imajı, hizmet kalitesinde de değişikliklere sebep olmakta. Eskiye nazaran daha başarılı bir hizmet anlayışı ile karşılaşılması muhtemeldir. Çünkü bu konuda önemli girişimlerde bulunuluyor ve daha üst düzey bir uçuş hizmeti sunulması için çalışılıyor. Şirketin bu çalışmalarının karşılığının da alındığını görmekteyiz. Çünkü şirketin yolcu sayısındaki artış ve tüm seyahatlerinde şirketi tercih edenlerin sayısında da artış olması bunun önemli göstergelerinden biri. Siz de şirketin gelişen ve değişen uçuş hizmetini tecrübe etmek isterseniz, uçak bileti araştırması ile işe başlayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki uçak bileti sefer tarihinden ne kadar erken alınırsa o kadar ucuzdur. Diğer taraftan ise www.ucakbileti.com.tr adresi size ekstra düşük fiyatlar sunmaktadır. Bu sebeple uçak bileti alacağınız sırada bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca buradan işleminizi daha kısa sürede halledebileceğiniz için, size sunulan cazip bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü işleminizi hızlı halledebilir, aradığınıza kolay ulaşabilirsiniz ve uygun fiyatlar ile karşılaşırsınız. Üstelik güvenlik endişesi yaratmıyor oluşu da bir başka cazip yanı. Bugün internetin son derece güvensiz bir hale geldiği düşünülecek olursa, bu özelliği de yine çok önemli bir niteliktir.

  Yorum Gönder